Szafka górna Tapo – uzupełnienie wysokiej zabudowy

 

Czy może być coś bardziej frustrującego niż codzienne przeszukiwanie szafek kuchennych, by znaleźć potrzebną rzecz? Taki scenariusz nie grozi Ci przy funkcjonalnej zabudowie stworzonej za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Dzięki niej wszystko w kuchni ma swoje miejsce, a gotowanie staje się szybsze i przyjemniejsze!

 

Wysoka zabudowa kuchenna ma szereg plusów – pozwala maksymalnie zagospodarować przestrzeń i sprawia, że wnętrze zyskuje na estetyce. Szafka górna o wymiarach 60 × 23 cm idealnie uzupełni szafkę gospodarczą o szerokości 60 cm i wysokości 207 cm. Stanowi praktyczne wypełnienie przestrzeni nad wysoką zabudową, dzięki czemu powierzchnia ściany jest wykorzystana do samego sufitu. Można ją postawić na szafce przy jednoczesnym zestawieniu z szafkami wiszącymi o wysokości 95 cm.

 

Szafka typu nadstawka przyda się na przykład na zapas środków czystości lub suche produkty, takie jak mąka, cukier, makaron, ryż. Dzięki uchylnemu frontowi wygodnie sięgniesz po rzeczy znajdujące się w środku.

 

Nadstawka Tapo sprawdzi się w nowoczesnej kuchni za sprawą frontu typu tafla w modnym kolorze biały ecru. Połyskująca powierzchnia frontu to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Front Tapo Special jest wykonany z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem. Podobnie jak front akrylowy wykazuje odporność na lekkie zarysowania, a przy tym z łatwością go wyczyścisz.

 

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 23 cm
Waga 12.42 kg
Do pobrania