Szafka górna Top Line – 2 praktyczne przestrzenie

Oglądasz programy o urządzaniu wnętrz, przeglądasz katalogi meblarskie i szukasz pomysłu na aranżacje swojej kuchni? Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, w Black Red White znajdziesz to, czego szukasz. Nowoczesny wystrój stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, wyróżniającą się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line z 2 uchylnymi frontami tworzy praktyczne miejsce, w którym możesz ukryć np. leki, produkty spożywcze, takie jak czekolada do smarowania pieczywa, płatki śniadaniowe czy kasze i makarony. Za frontem typu witryna możesz wyeksponować porcelanową zastawę lub kieliszki.

Szafka o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Wykorzystaj 2 przestrzenie o wysokości ok 40 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Połączenie szafki kuchennej górnej z frontem Top Line i innych mebli z kolekcji Family Line sprawi, że przestrzeń kuchni stanie się przytulna i praktyczna – taka, jaka powinna być.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 21.5 kg
Do pobrania