Szafka górna Top Line – witryna w Twojej kuchni

W kuchni spędzasz dużo czasu przygotowując posiłki dla siebie i całej rodziny, często przyjmujesz gości na kolacje, a może towarzyszysz partnerowi podczas jego kulinarnych eksperymentów? Na pewno wiesz jak ważna jest ergonomicznie zaplanowana przestrzeń. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line to połączenie designu i rozwiązań w postaci ociekarki czy oświetlenia.

Szafka górna Top Line to praktyczne miejsce do przechowywania, a jednocześnie zaprezentowania zastawy stołowej. Przydadzą się wówczas fronty typu witryna oraz 2 szerokie półki. To na nich warto ustawić talerze, miski, salaterki, wspomnianą zastawę lub kieliszki.

Szafka o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Z czym łączyć szafkę kuchenną górną z frontem Top Line? Świetnie wygląda w połączeniu z pozostałymi modułami z kolekcji Family Line. Łącz je ze sobą tak, aby stworzyć przestrzeń kuchni, w której zechcesz spędzać czas.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 24.3 kg
Do pobrania