Szafka górna Verdi – klasyka przechowywania

Funkcjonalne rozwiązania i wyjątkowa estetyka – to właśnie te cechy wyróżniają kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wiele modeli szafek pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości aranżacyjne wnętrza i cieszyć się piękną kuchnią skrojoną na miarę!

Szafka górna o wymiarach 60 × 72 cm tworzy zgrany duet z szafką dolną tej samej szerokości. Jeśli chcesz mieć w jednym miejscu szklanki i talerze, będzie odpowiednią propozycją. To również dobry schowek do przechowywania produktów spożywczych, takich jak ryż, mąka czy makaron. Montaż szafki ułatwią regulowane zawieszki.

Szafka wisząca nie tylko pozwoli Ci wykorzystać wysokość wnętrza, lecz także wniesie do niego więcej porządku. Ten prosty mebel zachwyca uniwersalnym wyglądem frontu, za którym ukryjesz elementy zastawy. Został on wykonany z trwałej płyty MDF w matowym wykończeniu. Całość wieńczy efektowna, dekoracyjna listwa. Ten stonowany design to pomysł na zabudowę kuchni w stylu klasycznym, skandynawskim czy vintage. Harmonijnie łączy się z cegłą, drewnem oraz elementami z metalu. Dzięki wyrazistym dodatkom możesz wykreować zachwycające wnętrze w Twoim ulubionym klimacie.

Szafka górna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 19.43 kg
Do pobrania