Szafka wisząca Semi Line – „magazyn” czystych naczyń

Kuchnia to miejsce rodzinnych spotkań, wspólnego gotowania i sprzątania. Ważne by spełniała swoją rolę i była maksymalnie użytkowa. Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line to możliwe! Linia wyróżnia się frontami typu ramiak, małymi uchwytami i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

Wiesz czego nie może zabraknąć w kuchni? Szafki górnej Semi Line z ociekarką. To w niej przechowasz naczynia zaraz po umyciu. Tam będą dosychały i czekały na ponowne użycie. Zamiast piętrzących się stert naczyń, szybko  je schowasz do szafki i ukryjesz przed spojrzeniami znajomych. 

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale współgra z szafką dolną o podobnej szerokości. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym).

Zachwycające wybarwienie to połączenie korpusu dąb Reveal i frontu w kolorze grafit. Taki kontrast sprawdzi się w  nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Uchwyty typu gałka stanowią przełamanie frontów typu ramiak, dając Ci wygodny dostęp do zawartości mebla.

Szafka kuchenna Semi Line doskonale współgra z pozostałymi elementami dostępnymi w kolekcji  Semi Line. Wykorzystaj je, zestawiaj ze sobą i ciesz się zabudową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 12.4 kg
Do pobrania