Szafka górna Top Line – miejsce na czyste naczynia

Przez kilka ostatnich miesięcy doglądałaś budowy i wykończenia swojego małego „M”? W końcu nastała ta wyjątkowa chwila, że marzenia stały się rzeczywistością, a Tobie pozostał tylko dobór mebli i dodatków, które uzupełnią wnętrze. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line wyróżnia  się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line z ociekarką (standard) to niezbędny element Twojej kuchni. Możesz ją zawiesić nad zlewem lub zmywarką. Pozmywane naczynia wstawiaj od razu do szafki – wtedy sterty suszących się naczyń nie będą szpeciły blatu, a Ty masz czystą szklankę na wyciągnięcie ręki. 

Dwudrzwiowa szafka o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości.

Mebel wykonano w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line połącz z innymi szafkami z kolekcji Family Line, dzięki czemu zachwycisz bliskich spójną zabudową kuchni! 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 18.15 kg
Do pobrania