Szafka okapowa Sole - pod zabudowę okapu

Kulinarne eksperymenty lub bazowanie na sprawdzonych przepisach - kuchnia to miejsce, w którym każdy ma swoją rutynę gotowania i sprzątanie, dlatego warto by była funkcjonalna. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole jest uniwersalna stylistycznie, dzięki czemu będzie cieszyła oko przez wiele lat. Wyposażona w lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty, kosze cargo i ociekarki w standardzie.

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń i inne elementy kuchenne, których używasz sporadycznie. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole z frontem uchylanym do góry ułatwia dostęp do zawartości, zwłaszcza gdy jest zawieszona (na 2 regulowanych zawieszkach) na wysokości. Okap z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym (tutaj), czarnym i srebrnym. Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia