Szafka wisząca Sole – stylowa zabudowa okapu

Kuchnia to miejsce, w którym spotykają się smaki z zapachami, ale to także dobre miejsce na wspólne eksperymenty kulinarne. Zaproś do gotowania partnera lub dzieci i spędźcie ten dzień razem. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole to efektowna i funkcjonalna zabudowa kuchni, wyposażona w lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty, kosze cargo i ociekarki w standardzie.

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać dowolne przedmioty, najlepiej te, po które sięgasz rzadko. Może to być doskonały magazynek na zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole o wymiarach 60x68 cm pozwoli zabudować okap o większej wysokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach. Okap z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Połączenie kolorystyczne frontów w kolorze dąb arligton i korpusu w kolorze biały alpejski sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym, czarnym i srebrnym. Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Szafka na okap występuje w 3 wersjach do wyboru: z frontem uchylanym do góry, otwieranym lewostronnie (tutaj) lub prawostronnie.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Waga 20.85 kg
Do pobrania