Szafka górna Top Line – okap w zabudowie

Organizując zabudowę kuchni warto postawić na połączenie stylu i funkcjonalności. Wykorzystaj w tym celu nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Podczas gotowania para gromadzi się w całym mieszkaniu? Zapobiegnij temu i wyposaż kuchnię w praktyczny okap. Boisz się, że będzie szpecił wnętrze? Szafka okapowa Top Line w estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki, zapałek i zapasu gąbeczek kuchennych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 50 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafki o wysokości 68 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat..

Możesz wybrać kolor wbudowanego okapu, który występuje w kolorze białymczarnym lub srebrnym (tutaj). Sprzęt AGD wliczony w cenę.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line połącz z innymi meblami z kolekcji Family Line. Wybieraj je, zestawiaj i zachwycaj funkcjonalnością i stylem.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50.3 cm
Waga 17.35 kg
Do pobrania