Szafka wisząca Semi Line – pojemne miejsce na eksponaty

Uwielbiasz gotować i kuchnia to niemal Twoje „naturalne środowisko”? Praktyczną i funkcjonalną zabudowę stworzysz z pomocą kolekcji mebli kuchennych Semi Line. Linia cechuje się prostą budową, frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Jeżeli do tej pory przechowywałeś porcelanę w zamkniętych szafkach, to czas zmienić przyzwyczajenia! Szafka wisząca Semi Line z frontem typu witryna to idealne miejsce do ekspozycji porcelany i szkła, np. kieliszków, pucharków do lodów, ozdobnej misy i talerzyków deserowych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm uzupełni szafkę dolną o takiej samej szerokości. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym). W ofercie znajdziesz witrynę o szerokości 40 cm i 45 cm.

Zachwycające połączenie kolorystyczne tworzy korpus w kolorze dąb Reveal i front w kolorze grafit. Taka kolorystyka wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz. Wykorzystano tutaj mleczne szkło, lekko przezierne, które świetnie kontrastuje z frontem.

Uchwyty typu gałka ułatwiają korzystanie z szafki, przez co zyskujesz łatwy dostęp do jej zawartości. Stanowią też przełamanie frontów typu ramiak.

Szafkę kuchenną Semi Line łącz z pozostałymi elementami kolekcji Semi Line tak, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną zabudowę kuchni.