Szafka wisząca Semi Line – pojemne miejsce na eksponaty

Praktyczna, ergonomiczna czy stylowa? Jaka powinna być zabudowa kuchenna? Nie wybieraj! Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line urządzisz funkcjonalne i stylowe wnętrze. Linia cechuje się prostą budową, frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, oświetlenie itd.).

Jesteś posiadaczem eleganckiej zastawy stołowej? Pokaż ją! Szafka wisząca Semi Line z frontami typu witryna sprawdzi się w przechowywaniu porcelany i szkła. To idealne miejsce na kieliszki, pucharki do lodów, ozdobne misy i talerzyki deserowe.

Szafka o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm uzupełni szafkę dolną o takiej samej szerokości. 

Zachwycające połączenie kolorystyczne tworzy korpus w kolorze dąb Reveal i front w kolorze grafit. Taka kolorystyka wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz. Wykorzystano tutaj mleczne szkło, lekko przezierne, które świetnie kontrastuje z frontem.

Ozdobne i stylowe – takie są fronty typu ramiak. Praktyczne uchwyty typu gałka nie tylko podkreślają styl mebli, ale też dodatkowo ułatwiają korzystanie z niego.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi modułami kolekcji Semi Line. Łącz ze sobą poszczególne bryły i ciesz się spójną aranżacją kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 22.8 kg
Do pobrania