Szafka dolna Iris – kompaktowe i wygodne przechowywanie

Podczas urządzania kuchni najważniejsze jest stworzenie funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni, w której nie zabraknie miejsca do przygotowania posiłku, jak i jego spożywania. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris zachwyci ponadczasowymi, gładkimi frontami  i stonowaną kolorystyką

Szafka dolna cargo Iris to sprawdzony organizer na zapasy i przetwory od mamy. Kosz cargo w kolorze antracyt w wąskiej szafce to idealne miejsce na słoiki z przetworami, sokami, olej, oliwę czy produkty w puszkach.

Szafka o szerokości 15 cm sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach lub wnękach, które trudno zabudować. Szafka wyposażona jest w system cichego domyku. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z koszem cargo, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm.

Dobierz kolorystykę mebli kuchennych Iris spośród 2 wariantów kolorystycznych. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris doskonale dopełni wystrój kuchni. Wykorzystaj inne elementy kolekcji Family Line i stwórz funkcjonalną i estetyczną zabudowę swojej kuchni.