Szafka kuchenna Iris – drobiazgi pod kontrolą

Dla tych, którzy marzą o nowoczesnej zabudowie kuchni powstała kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To ona zachwyca prostą linią, funkcjonalnymi rozwiązaniami i elementami, za które ją pokochasz.

Sztućce, woreczki śniadaniowe i akcesoria kuchenne, które warto mieć pod ręką możesz przechowywać szafce dolnej Family Line z frontem Iris. Wyposażona w kompaktową szufladę i szafkę tworzy miejsce na mniejsze i większe przedmioty.

Szafkę dolną o wymiarach 30x82 cm wyposażono w prowadnice z systemem Smartbox, który wytrzymuje udźwig do 40 kg i  niemal bezszelestnie łączy front z korpusem. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 40 cm, 50 cm, 60 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Charakter mebli podkreślają zintegrowane uchwyty, które dotychczas były dostępne w wersji premium.

Do efektownego wykończenia mebla brakuje jeszcze blatu i cokołu w kolorze korpusu. Znajdziesz je w naszym sklepie, na brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris to jeden z elementów kolekcji Family Line. Sprawdź inne, zestawiaj je ze sobą i stwórz ergonomiczną oraz efektowną zabudowę kuchni.