Szafka kuchenna Iris – podręczny schowek

Dla tych, którzy remontują kuchnię, i dla tych którzy dopiero pierwszy raz ją urządzają – powstały meble kuchenne Family Line z frontem Iris. Nowoczesna konstrukcja, funkcjonalne rozwiązania i ponadczasowa, elegancka kolorystyka sprawi, że wnętrze zyska nietuzinkową oprawę.

Szafka dolna Family Line z frontem Iris to nieocenione miejsce na wszystkie kuchenne przedmioty. Ukryta za pełnym frontem półka pomoże zorganizować przechowywane artykuły, takie jak talerze, miseczki, ściereczki czy środki chemiczne.

Wąska szafka dolna o wymiarach 40x82 cm stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania. Możesz ją ustawić obok kuchenki gazowej, zmywarki lub bliżej lewej strony zabudowy. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 45 cm, 60 cm i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji prawo- i lewostronnej (tutaj).

Meble kuchenne Iris występują w 2 wersjach kolorystycznych: jasnej, w której korpus w kolorze biały alpejski dopełniono frontem w kolorze biały super mat oraz nieco ciemniejszej, gdzie korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane, które dotychczas były tylko w wersji premium, dzisiaj zdobią szafki Iris.

Aby stworzyć efektowną zabudowę potrzebujesz cokołu oraz blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz dowolnie zestawiać z innymi elementami kolekcji Family Line. W ten sposób stworzysz ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.05 kg
Do pobrania