Szafka kuchenna Iris – organizer z 3 szufladami

Dla smakoszy kuchnia to serce domu i to właśnie w niej spędzają najwięcej czasu. Do jej zabudowy niezbędne będą szafki z linii mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, które wyróżnia prosta linia i funkcjonalne rozwiązania.

Wiesz dlaczego inni pokochali szafkę dolną Family Line z frontem Iris? Ponieważ tworzy idealne miejsce do przechowywania mniejszych i większych przedmiotów. W 3 praktycznych szufladach swoje miejsce znajdą zarówno sztućce, jak i robot kuchenny czy garnki.

Szafka dolna o wymiarach 40x82 cm jest wyposażona w 3 szuflady na prowadnicach z systemem Smartbox i cichym domykiem. Dzięki temu wytrzymują udźwig do 40 kg i domykają się niemal bezszelestnie. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z 3 szufladami, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości 60 cm i 80 cm.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Dopełnieniem całości będzie wybrany przez Ciebie blat i cokół w kolorze korpusu. Znajdziesz je  w naszym sklepie, na brw.pl.

Zestaw szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wymarzoną, ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 32.43 kg
Do pobrania