Szafka kuchenna Iris – miejsce na kuchenne przybory

Kuchnia to ważne miejsce w Twoim domu, bowiem tutaj spotykasz się z rodziną podczas wspólnego posiłku. Do jej zabudowy niezbędne będą szafki z linii mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Kolekcja wyróżnia się prostą linią i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Co włożysz do szafki dolnej Family Line z frontem Iris? Dzięki temu, że jest wyposażona w szufladę i szafkę, tworzy miejsce na mniejsze i większe przedmioty. Możesz w niej poukładać sztućce, drewniane szpatułki, ale też robot kuchenny czy zastawę stołową.

Szafka dolna o wymiarach 60x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Smartbox i cichym domykiem, dzięki któremu szuflada wytrzymuje udźwig do 40 kg i zamyka się niemal bezszelestnie. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm, 40 cm, 50 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Dopełnij całość blatem i cokołem w kolorze korpusu, które znajdziesz w naszym sklepie na brw.pl.

Zestaw szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wymarzoną, ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.4 kg
Do pobrania