Szafka kuchenna Iris – posegreguj artykuły kuchenne

Jeżeli tworzysz aranżacje kuchni, pamiętaj o stworzeniu zabudowy, która odpowiada na potrzeby Twojej rodziny. Meble kuchenne Family Line z frontem Iris cechuje prosta linia, dobrane detale w postaci uchwytów zintegrowanych i funkcjonalne rozwiązania.

Szafka dolna Family Line z frontem Iris ma 3 szuflady, zróżnicowane pod względem pojemności. Dzięki temu zmieszczą się w nich zarówno sztućce, drewniane łopatki, jak i większe przedmioty – garnki, robot kuchenny i miski.

Szafka dolna o wymiarach 60x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Sambox, które wytrzymują obciążenie do 25 kg. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z 3 szufladami, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości 40 cm i 80 cm.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Dobierz cokół w kolorze korpusu oraz blat, które znajdziesz w naszym sklepie, na brw.pl.

Zestaw szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wymarzoną, ergonomiczną zabudowę kuchni.