Szafka dolna Junona Line – praktyczny system z 3 szufladami

W kuchni zaprojektowanej z myślą o wygodzie domowników przygotowywanie posiłków to prawdziwa przyjemność. Aby gotowanie odbywało się sprawnie i bez niespodzianek, zadbaj o odpowiednią zabudowę. Meble kuchenne z kolekcji Junona Line pomogą Ci stworzyć miejsce, do którego chce się wracać.

Rozglądasz się za optymalnymi rozwiązaniami, które ułatwią Ci opanowanie kuchennej przestrzeni? Szafka dolna Junona Line z 3 szufladami jest dokładnie tym, czego szukasz. Ergonomiczny system przechowywania pozwoli Ci na uporządkowanie sztućców, garnków lub akcesoriów, których używasz na co dzień w kuchni.

Wąska szafka dolna o wymiarach 40x82,5 cm wyposażona jest w dwie głębokie szuflady i jedną płytką. Dzięki takiemu podziałowi z łatwością umieścisz w niej naczynia do zapiekania czy robota kuchennego. Najmniejsza szuflada będzie natomiast idealnym miejscem na organizer, w którym poukładasz noże, widelce, łyżki i łyżeczki.

Kolorystyka mebli Junona Line sprawi, że kuchnia stanie się dla Ciebie jednym z ulubionych pomieszczeń w domu. Fronty w kolorze jasny szary połysk to doskonałe uzupełnienie białych korpusów. Całości dopełania blat w kolorze dąb craft złoty. Minimalistyczny akcent w postaci kontrastowego uchwytu stanowi idealne dopełnienie całości.

Szafka dolna z szufladami świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Zobacz, jakie inne meble Junona Line możesz wprowadzić do swojej kuchni.