Szafka dolna Junona Line – pojemne 3 szuflady

Kuchnia nazywana bywa sercem domu. To w niej przygotowuje się posiłki dla całej rodziny czy urządza wspólne pieczenie ciasteczek. Meble modułowe z kolekcji Junona Line powstały z myślą o praktycznym przebywaniu w kuchni -nawet tej małej.

Szukając idealnej kuchni warto zwrócić uwagę na praktyczne systemy, które umożliwią Ci optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Szafka dolna Junona Line z szufladami jest niezbędnym elementem kuchennej zabudowy. Taki mebel ułatwia dostęp do najpotrzebniejszych przyborów kuchennych a przy tym pozwala na zachowanie ich w idealnym porządku.

Wąska, ale pojemna szafka dolna o szerokości 40 cm i wysokości 82,5 cm posiada dwie głębokie szuflady i jedną płytką. Ze względu na ten podział jest idealnym organizerem na garnki i pokrywy, a także miejscem do przechowywania sztućców, noży i niewielkich akcesoriów takich jak obieraki do warzyw czy szpatułki do smarowania. Wygodne szuflady posiadają prowadnice, które wysuwają się lekko.

Zarówno szafkę, jak i pozostałe elementy kolekcji Junona Line, dopasujesz do aranżacji w stylu nowoczesnym. Biały korpus doskonale współgra z elegancją frontów w kolorze biały kredowy połysk . Modnym akcentem są nowoczesne uchwyty oraz blat w kolorze dąb craft złoty.

Zobacz, jak zestawić szafkę dolną z pozostałymi elementami kolekcji. Poznaj inne meble kuchenne Junona Line.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 85,7 cm
Waga 22.85 kg
Do pobrania