Nowoczesna i funkcjonalna szafka z szufladą

- Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz ciasną kuchnię w bloku, ale różnorodne bryły stwarzają możliwości zabudowy przestronnych wnętrz. 

- Szafka dolna z 1 szufladą o szerokości 60 cm umożliwi przechowywanie wielu drobiazgów. W szafce możesz umieścić kosz na śmieci (3 opcje do wyboru), a szufladę przeznaczyć na organizacje sztućców czy zapasowych worków do kosza.

- Do indywidualnej kompozycji szafek zamontuj estetyczny blat. Zaopatrz się w dedykowane blaty o zróżnicowanej szerokości 40-260 cm.

- Nowoczesne grafitowe uchwyty, ułatwiają korzystanie z zawartości szafki, a regulowane ślizgacze służą do poziomowania szafek.

- Do szafki możesz dokupić pojedynczy lub podwójny kosz na śmieci, okrągły kosz, wkład na sztućce i amortyzatory w celu wyciszenia domyku.

- Kolekcja Semi Line składa się z wielu różnorodnych brył, które umożliwią estetyczna aranżację kuchni. Wykorzystaj pełnię jej możliwości dokupując inne moduły z kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 27.65 kg
Do pobrania