Szafka dolna Sole - kompaktowe miejsce do przechowywania

Stwórz wyjątkową i funkcjonalną zabudowę kuchni z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To one zachwycają prostą i ponadczasową stylistyką oraz praktycznie zaprojektowanym wnętrzem szafek (kosze cargo, ociekarki). Dzięki temu gotowanie będzie bardziej przyjemne, a jeżeli dotąd tego nie lubiłaś - może da Ci kolejny powód do zmiany zdania?

Pomysł na przechowywanie sztućców? Szafka kuchenna wyposażona w podręczną szufladę. To w niej możesz umieścić organizer na łyżki i widelce, dzięki któremu każdy element będzie miał swoje miejsce.  To także dobre miejsce na woreczki śniadaniowe, ściereczki kuchenne, otwieracz do butelek i korkociąg. W dolnej szafce możesz zorganizować zapasową, świąteczną zastawę, komplet sztućców lub pojemniki na żywność.

Szuflada wysuwa się płynnie dzięki prowadnicom z systemem Sambox. To on zapewnia udźwig do 25 kg, przez co możesz umieścić w szufladzie naprawdę wiele przedmiotów, które chcesz mieć pod ręką.

Wąska szafka kuchenna o wymiarach 30x82 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni, zabudowując ją i tworząc praktyczne miejsce do przechowywania. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Łatwy dostęp do zawartości zapewni prosty, listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!