Szafka dolna Sole – kompaktowe miejsce do przechowywania

Stwórz wyjątkową i funkcjonalną zabudowę kuchni z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To one zachwycają prostą i ponadczasową stylistyką oraz praktycznie zaprojektowanym wnętrzem szafek (kosze cargo, ociekarki). Dzięki temu gotowanie będzie bardziej przyjemne, a jeżeli dotąd tego nie lubiłaś – może da Ci kolejny powód do zmiany zdania?

Pomysł na przechowywanie sztućców? Szafka kuchenna wyposażona w podręczną szufladę. To w niej możesz umieścić organizer na łyżki i widelce, dzięki któremu każdy element będzie miał swoje miejsce.  To także dobre miejsce na woreczki śniadaniowe, ściereczki kuchenne, otwieracz do butelek i korkociąg. W dolnej szafce możesz zorganizować zapasową, „świąteczną” zastawę, komplet sztućców lub pojemniki na żywność.

Szuflada wysuwa się płynnie dzięki prowadnicom z systemem Sambox. To on zapewnia udźwig do 25 kg, przez co możesz umieścić w szufladzie naprawdę wiele przedmiotów, które chcesz mieć pod ręką.

Wąska szafka kuchenna o wymiarach 30x82 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni, zabudowując ją i tworząc praktyczne miejsce do przechowywania.

Lubisz wnętrza inspirowane naturą? My też! Dlatego przygotowaliśmy meble kuchenne Family Line z frontami Sole w kolorze dąb arlington. To tutaj korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z ciepłym kolorem dębu.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 19.46 kg
Do pobrania