Szafka dolna Sole – przechowywanie w wersji mini

Lubisz gotować, a może wręcz przeciwnie? Dla miłośników kulinarnych eksperymentów polecamy meble kuchenne Family line z frontami Sole, w których efektowny wygląd (lakierowane fronty, uchwyt zintegrowany) łączy się z funkcjonalnością (w standardzie kosze cargo, ociekarki itd.). To połączenie pokochają nawet ci, którzy nie palą się do gotowania.

W każdej kuchni jest takie miejsce, miejsce na wszystko. Mały magazynek na wszystkie rzeczy, które nie pasują nigdzie indziej. Gumki recepturki, woreczki strunowe, woreczki śniadaniowe, otwieracz do wina i piwa – to wszystko, i jeszcze więcej, możesz schować w kompaktowej szafce z szufladą. Dolna szafka to z kolei miejsce idealne na pojemniki na żywność i ciasto oraz akcesoria do pieczenia. Jak brytfanka i naczynie żaroodporne.

System Smartbox to nie tylko łatwe wysuwanie szuflady i udźwig do 40 kg, ale także system cichego domyku, który niemal bezszelestnie łączy front z korpusem. Takie rozwiązanie doceni każdy, kto ceni błogą ciszę we własnym domu.

Wąska szafka kuchenna o wymiarach 30x82 cm to idealne dopełnienie wnęki kuchennej lub niewielkiej kuchni. Sprawia, że nie zabiera dużo miejsca, ale tworzy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.  Korpus w kolorze biały alpejski jest ramą dla gładkich, lakierowanych frontów w kolorze biały połysk. Łatwy dostęp do zawartości zapewni prosty, listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!