Szafka dolna Sole - swoboda korzystania

Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole została stworzona z myślą o tych, którzy cenią funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki w wyposażeniu standardowym) w pięknym opakowaniu (lakierowane fronty). Taka właśnie jest nowoczesna linia mebli, które zachęcają do gotowania zarówno w pojedynkę, jak i z małymi pomocnikami.

Szafka dolna z szufladą to miejsce na to, co warto mieć w zasięgu ręki. W praktycznej szufladzie możesz przechowywać nie tylko sztućce, ale także wałek, sitko, korkociąg, pędzel silikonowy czy łopatkę. To także dobre miejsce na ścierki i ręcznik kuchenny. W pojemnej szafce możesz schować kosze na śmieci, garnki lub produkty sypkie, takie jak kasze, makarony i ryż.

Co sprawia, że użytkowanie mebli jest takie wygodne? System jezdny Smartbox zwiększa udźwig szuflady aż do 40 kg, a także cicho łączy front z korpusem. To wszystko sprawia, że codzienne użytkowanie jest przyjemne.

Szafkę kuchenną o wymiarach 50x82 cm możesz postawić pod oknem, przy kuchence lub w pobliżu lodówki. Wszędzie tam, gdzie przyda Ci się podręczna szuflada. Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Jasne wybarwienie (biały alpejski/biały połysk) sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach. Jeżeli cenisz piękno naturalnego drewna i aranżacje pełne rodzinnego ciepła, nie może w nich zabraknąć mebli kuchennych w kolorze dąb arlington.

Wygodne otwieranie frontów to zasługa listwowego uchwytu.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!