Szafka dolna Sole - pół metra przechowywania

Kuchnia to Twoje królestwo? Urządź ją tak, żeby codzienne gotowanie było przyjemne i łatwe. Z pomocą przychodzi system mebli kuchennych Family Line z frontami Sole, który łączy funkcjonalność z ponadczasowym wyglądem. Lakierowane fronty i jego minimalistyczny charakter sprawi, że kuchnia będzie podobała się przez długi okres czasu. Szafki z tej linni kuchennej posiadają regulowane nóżki, regulowane zawieszki a fronty posiadają zintegrowane uchwyty. Wyposażenie standardowe obejmuje: kosze cargo, szuflady, ociekarki, itp.

Szafka dolna Sole z szufladą to sprawdzony sposób na usystematyzowanie przedmiotów w kuchni. Do szuflady możesz dokupić wkład, który ułatwi zachowanie porządku wśród sztućców. A szafka? Wprost idealne miejsce na robota kuchennego, blender czy naczynia takie jak żaroodporna brytfanka i małe pojemniki śniadaniowe.

Łatwe i wygodne użytkowanie to zasługa systemu jezdnego Sambox, który zapewnia udźwig szuflady do 25 kg. Dzięki temu możesz w niej przechowywać naprawdę to, co zechcesz.

Szafka o wymiarach 50x82 cm może stanąć pod oknem, w środku zabudowy lub być jej zakończeniem. Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Jasne wybarwienie (biały alpejski/biały połysk) sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach. Jeżeli cenisz piękno naturalnego drewna i aranżacje pełne rodzinnego ciepła, nie może w nich zabraknąć mebli kuchennych w kolorze dąb arlington.

Dopełnieniem i podkreśleniem charakteru mebla jest listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.1 kg
Do pobrania