Szafka dolna Sole – szerokość , którą warto wykorzystać

Jedną z niedocenianych domowych przestrzeni jest kuchnia. Tutaj przecież spędzasz dużo czasu przygotowując posiłki na cały dzień. Warto urządzić ją tak, aby była maksymalnie komfortowa. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family line z frontami Sole, w której estetyka wykonania spotyka się z funkcjonalnością. To tutaj zachwycą Cię fronty w kolorze dąb arlington ze zintegrowanym uchwytem i wyposażeniem (kosze cargo, ociekarki) w standardzie.

Podczas gotowania sprawdzają się proste rozwiązania. Do nich należy podręczna szuflada, w której możesz mieć sztućce zawsze pod ręką. W dużej szafce zmieszczą się garnki, przykrywki i deski do krojenia. To dobre miejsce na talerze i salaterki. Szafka z szufladą ułatwi gotowanie i porządkowanie kuchennych narzędzi.

Dzięki systemowi jezdnemu do szuflad Smartbox masz łatwy i wygodny dostęp do zawartości. Rozwiązanie zapewnia udźwig szuflady do max 40 kg. Dodatkowo wyposażony jest w system cichego domyku, dzięki któremu możesz cieszyć się błogą ciszą w kuchni.

Szeroką szafkę o wymiarach 60x82 cm możesz postawić w dowolnym miejscu w kuchni, ale najlepiej sprawdza się w niedalekim sąsiedztwie kuchenki lub lodówki. Prostą konstrukcje mebla podkreśla neutralna kolorystyka. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze dąb arlington. Dopełnieniem całości jest listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!