Szafka dolna Sole - przechowywanie i organizacja w kuchni

Kuchnia - miejsce spotkań, kulinarnych eksperymentów, sukcesów i niewielkich porażek. Warto żeby była dobrze rozplanowana tak, aby jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Linia mebli kuchennych Sole to nowoczesne rozwiązania i ponadczasowa stylistyka, która będzie z Tobą przez długie lata.

Szafka z szufladą to funkcjonalna propozycja, dzięki której zrobisz porządek wśród sztućców i garnków. Kup wkład do szuflady i posegreguj łyżki, widelce i noże. Wydziel miejsce na pędzelek i szpatułkę silikonową. W dużej szafce możesz przechowywać garnki, naczynie żaroodporne lub robota kuchennego.

Aby zadbać o wysoki komfort użytkowania mebla wyposażyliśmy go w system jezdny szuflad Sambox. Dzięki niemu maksymalny udźwig szuflady wynosi aż 25 kg, a ona mimo obciążenia wysuwa się lekko i wygodnie.

Szeroka szafka o wymiarach 60x82 cm sprawdzi się w dowolnym miejscu w kuchni, a najlepiej w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenki lub lodówki. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!