Szafka dolna Sole - przechowywanie i organizacja w kuchni

Kuchnia - miejsce spotkań, kulinarnych eksperymentów, sukcesów i niewielkich porażek. Warto żeby była dobrze rozplanowana tak, aby jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Linia mebli kuchennych Family Line z frontami Sole to nowoczesne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki)  i ponadczasowa stylistyka (lakierowane fronty, zintegrowany uchwyt), która będzie z Tobą przez długie lata.

Szafka z szufladą to funkcjonalna propozycja, dzięki której zrobisz porządek wśród sztućców i garnków. Kup wkład do szuflady i posegreguj łyżki, widelce i noże. Wydziel miejsce na pędzelek i szpatułkę silikonową. W dużej szafce możesz przechowywać garnki, naczynie żaroodporne lub robota kuchennego.

Aby zadbać o wysoki komfort użytkowania mebla wyposażyliśmy go w system jezdny szuflad Sambox. Dzięki niemu maksymalny udźwig szuflady wynosi aż 25 kg, a ona mimo obciążenia wysuwa się lekko i wygodnie.

Szeroka szafka o wymiarach 60x82x46 cm sprawdzi się w dowolnym miejscu w kuchni, a najlepiej w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenki lub lodówki. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 26.2 kg
Do pobrania