Szafka dolna Sole - cisza w Twojej kuchni

Kuchnia rządzi się swoimi prawami. Dlatego funkcjonalność stoi tutaj ponad wyglądem. Ale czy nie można mieć jednego i drugiego? Linia mebli kuchennych Family Line z frontami Sole udowadnia, że wszystko jest możliwe! Ponadczasowe, lakierowane fronty będą cieszyły oko przez wiele lat, podobnie jak akcesoria w standardowym wyposażeniu (kosze cargo, ociekarka).

Szafka dolna z 3 szufladami to idealne miejsce na sztućce, talerze, miski, deski do krojenia, garnki lub urządzenia elektryczne, takie jak blender czy mikser. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu suchej żywności takiej jak makarony, ryże, kasze i mąka. Trzy szuflady o zróżnicowanej wysokości i pojemności dają Ci pełną swobodę przechowywania tego, co chcesz mieć pod ręką.

Zastosowany system jezdny szuflad Smartbox sprawia, że dostęp do zawartości jest szybki i bezproblemowy. Szuflady wysuwają się równomiernie mimo obciążenia do 40 kg. Wyposażone w cichy domyk sprawią, że z kuchni będzie dobiegał tylko odgłos miksera.

To wszystko opakowane w nowoczesną stylistykę. Prosty, geometryczny korpus o wysokości 82cm, szerokości 80 cm towarzyszy gładkim, lakierowanym frontom. Jego otwieranie ułatwi subtelny, listwowy uchwyt. Dopełnieniem nowoczesnego stylu są 4 nóżki, których wysokość możesz regulować.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Jasne wybarwienie optycznie powiększy wnętrze i da możliwości ożywienia go za pomocą kolorowych dodatków.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!