Szafka dolna Sole L6 - kompaktowe miejsce do przechowywania

Stwórz wyjątkową i funkcjonalną zabudowę kuchni z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. To one zachwycają prostą i ponadczasową stylistyką oraz praktycznie zaprojektowanym wnętrzem szafek (kosze cargo, ociekarki). Dzięki temu gotowanie będzie bardziej przyjemne, a jeżeli dotąd tego nie lubiłaś - może da Ci kolejny powód do zmiany zdania?

Pomysł na przechowywanie sztućców? Szafka kuchenna wyposażona w podręczną szufladę. To w niej możesz umieścić organizer na łyżki i widelce, dzięki któremu każdy element będzie miał swoje miejsce.To także dobre miejsce na woreczki śniadaniowe, ściereczki kuchenne, otwieracz do butelek i korkociąg. W dolnej szafce możesz zorganizować zapasową, ""świąteczną"" zastawę, komplet sztućców lub pojemniki na żywność.

Szuflada wysuwa się płynnie dzięki prowadnicom z systemem Sambox. To on zapewnia udźwig do 25 kg, przez co możesz umieścić w szufladzie naprawdę wiele przedmiotów, które chcesz mieć pod ręką.

Wąska szafka kuchenna o wymiarach 30x82 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni, zabudowując ją i tworząc praktyczne miejsce do przechowywania.

Lubisz wnętrza inspirowane naturą? My też! Dlatego przygotowaliśmy meble kuchenne Family Line z frontami Sole L6 w kolorze dąb halifax natura. To tutaj korpus w kolorze czarnym zestawiono z ciepłym kolorem dębu.

Szafka kuchenna Sole L6 jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!