Szafka dolna Sole L6 - sprawdzony organizer

Z myślą o wszystkich kulinarnych bohaterach stworzyliśmy linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6, która maksymalnie ułatwi gotowanie. Prosta stylistyka oraz bogactwo funkcjonalnych rozwiązań (kosze cargo, ociekarki) sprawia, że pokochają ją nawet Ci, którzy gotowanie traktują jak przykry obowiązek. A może dzięki niej zmienią zdanie?

Szafka dolna Sole L6 wyposażona w 3 szuflady pomoże wydzielić miejsce na wszystkie akcesoria kuchenne. W górnej szufladzie możesz przechowywać sztućce, silikonowe narzędzia i korkociąg. Środkowa szuflada sprawdza się w przechowywaniu tarki, wyciskarki do cytrusów i innych elementów. Dolną szufladę wykorzystaj na przechowywanie np. robota kuchennego lub garnków.

Łatwe i wygodne wysuwanie szuflad to zasługa systemu jezdnemu Sambox. Rozwiązanie zapewnia udźwig szuflady do max 25 kg.

Kompaktowa szafka o wymiarach 40x82 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni. Tym, co ją wyróżnia są wysokie nóżki, nadające jej nowoczesnego wyglądu.

Szafka kuchenna Sole L6 łączy korpus w kolorze czarnym i fronty w kolorzedąb halifax natural. Ich gładką tafle podkreśla czarny uchwyt, który ułatwia dostęp do zawartości mebla.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!