Szafka dolna Tapo – prosty sposób na porządek

 

W mniejszej kuchni każde wolne miejsce jest na wagę złota, dlatego warto tak zaplanować zabudowę kuchenną, by w pełni wykorzystać możliwości wnętrza. Mała szafka Tapo to dodatkowa przestrzeń do przechowywania, a co za tym idzie większy porządek w pomieszczeniu. Ten i wiele innych modeli znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna Tapo o wymiarach 40 × 82 cm wpasuje się w każde wnętrze. Za drzwiami ukryjesz na przykład większe naczynia – misy, formy żaroodporne albo niewielkie sprzęty AGD. Będą chronione przed kurzem i zabrudzeniami, a jednocześnie wygodnie po nie sięgniesz.

 

Fronty Tapo Special w kolorze antracyt ecru to przepis na kuchnię, która nie znudzi się po kilku sezonach – w końcu pomieszczenie to urządzamy na lata. Uniwersalne, gładkie fronty typu tafla są zrobione z wytrzymałej płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykończenie tego typu polecane jest do nowoczesnych wnętrz i sprawdzi się również w mniejszym metrażu. Błyszcząca powierzchnia działa jak lustro, odbijając światło i optycznie powiększając kuchnię.

 

Szafkę z łatwością utrzymasz w czystości, a ponadto powłoka frontu cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, podobnie jak front akrylowy.

 

Szafka kuchenna z półką dostępna jest wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – znajdziesz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.05 kg
Do pobrania