Szafka wysoka Tapo – porządek szefa kuchni

 

Podręczna spiżarnia w Twojej kuchni? To możliwe! Świetnie sprawdzi się w tej roli szafka gospodarcza Tapo. Znajdziesz ją, podobnie jak wiele innych modeli, w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Wysoka szafka Tapo składa się z 6 praktycznych przegródek, w których wygodnie poustawiasz artykuły spożywcze. Znajdzie się tu miejsce na różnorodne produkty sypkie – możesz trzymać je w przezroczystych pojemnikach. Zmieszczą się również wszelkie puszki, słoiki i domowe przetwory. Optymalny podział wnętrza ułatwia segregację.

Wysoki słupek możesz przeznaczyć również na zastawę stołową lub artykuły gospodarcze. Pamiętaj tylko, żeby rzeczy, z których korzystasz najczęściej, poustawiać na wysokości wzroku – usprawni to codzienne prace.

 

Szafka o wymiarach 40 × 207 cm zapewni dużo miejsca do przechowywania, a przy tym będzie prawdziwą ozdobą kuchni. Fronty Tapo Special wykonane z MDF-u pokrytego laminatem w połysku z perlistym akcentem sprawdzą się w praktyce. Z łatwością je wyczyścisz, docenisz też podwyższoną odporność na zabrudzenia i zarysowania. Połyskujące fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru dobrze odbijają światło, wizualnie rozświetlając i powiększając przestrzeń.

Szafka kuchenna z półkami dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.