Szafka dolna Tapo – sprytne przechowywanie

 

W funkcjonalnej kuchni szafek nigdy za wiele. To one zapewniają wizualny porządek i chronią rzeczy przed kurzem czy zabrudzeniami. Te z frontami na wysoki połysk dodatkowo rozświetlają wnętrze. Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Dolne szafki kuchenne stanowią podstawę, na której montowany jest blat. Ta o wymiarach 60 × 82 cm to jeden z najczęściej wybieranych modeli. W środku masz do dyspozycji dużą przestrzeń przedzieloną półką. Co w niej umieścisz? Może małe AGD lub komplet talerzy obiadowych? Dostosuj wnętrze do swoich potrzeb i ciesz się uporządkowaną strefą przygotowywania posiłków! Gotowanie w takiej kuchni to miłe doświadczenie, a nie przykry obowiązek.

 

Czy znasz patent na optyczne powiększenie wnętrza? W salonie są to duże lustra, a w kuchni połyskliwe fronty typu tafla.

 

Fronty Tapo Special w kolorze antracyt ecru zostały wykonane z trwałej płyty MDF wykończonej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Tego typu powłoka sprawdza się tak dobrze jak akryl. Wśród jej zalet można wymienić łatwość czyszczenia i wyższą odporność na zarysowania.

 

Szafka z półką dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojej kuchni. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.