Szafka dolna Tapo – jeszcze więcej miejsca

 

Szafki kuchenne wybiera się na lata, więc warto dobrze przemyśleć ich funkcje i rozmieszczenie. Duże znaczenie ma również wygląd szafek – w końcu mają zdobić kuchnię, gdzie codziennie spędzamy sporo czasu. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w praktyce, łącząc pełną funkcjonalność z nowoczesnym designem.

 

Dolna szafka Tapo o wymiarach 80 × 82 cm zapewni dużo miejsca do przechowywania. Na szerokich półkach poustawiasz małe AGD – np. robota kuchennego, opiekacz do kanapek, gofrownicę. Równie dobrze możesz też umieścić pełną zastawę obiadową czy komplet garnków. Wybór należy do Ciebie. Jeśli wolisz przeznaczyć szeroką szafkę kuchenną na produkty spożywcze – też dobrze się sprawdzi.

 

Wszystko wygodnie ukryjesz za pełnym frontem, dzięki czemu zaprowadzisz w kuchni większy porządek. Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru są nowoczesne i eleganckie. Zostały zrobione z MDF-u wykończonego laminatem w połysku z perlistym akcentem. Wykazują odporność na niewielkie zarysowania i można porównać je z wytrzymałymi frontami akrylowymi. Wysoki połysk wprowadza w kuchni wizualną głębię, efektownie odbijając światło, zarówno dzienne, jak i sztuczne.
 

Do wykończenia szafki z półką potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.