Szafka dolna Top Line – kompaktowa i praktyczna

Podczas urządzania kuchni, po pierwsze liczy się jej funkcjonalność i ergonomia. Dobrze, gdyby dołączył do tego zachwycający styl, współgrający z pozostałą aranżacją mieszkania. Wybierz zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line i zyskaj praktyczną zabudowę. Kolekcję wyróżnia prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to nieoceniona pomoc w przechowywaniu i organizacji sztućców. Do dyspozycji masz także szafkę, w której możesz przechowywać pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

Lewostronna szafka o szerokości 30 cm i głębokości 46 cm to kompaktowa propozycja do małych wnętrz, w których warto optymalnie zagospodarować każdy metr. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Mebel dostępny w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, dzięki czemu stworzysz spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni, w której z radością będziesz gotowała i spędzała czas z bliskimi.