Szafka dolna Top Line – zaprojektowana do przechowywania

Kuchnia to miejsce codziennych eksperymentów kulinarnych, dlatego tak ważne jest jej ergonomiczne zaprojektowanie – wówczas wszystko masz pod ręką, a gotowanie staje się przyjemnością. Wybierz kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szukasz odpowiedniego miejsca na sztućce? Szafka dolna z szufladą Top Line, wyposażona w podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, tworzy miejsce do przechowywania zarówno sztućców, jak i łopatek kuchennych, miksera, pojemników plastikowych, miseczek lub kompletu sztućców dedykowanego na specjalne okazje.

W małych wnętrzach sprawdzi się lewostronna szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do 40 kg, a do tego bezszelestnie łączy front z korpusem. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Szafka kuchenna jest dostępna w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, tak aby kuchnia była miejscem radosnej twórczości kulinarnej oraz spotkań z bliskimi. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 24.23 kg
Do pobrania