Szafka dolna Top Line – niewielki wymiar, wielka pojemność

Kuchnia to miejsce, w którym przyrządzamy posiłki dla kochanych przez nas osób, dlatego tak ważne jest jej ergonomiczne zaprojektowanie – wówczas wszystko masz pod ręką, a gotowanie staje się przyjemnością. Wybierz kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Nie wiesz gdzie przechowywać sztućce? Z pomocą przychodzi szafka dolna z szufladą Top Line, wyposażona w podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę tworzy miejsce do przechowywania małych i większych przedmiotów, takich jak sztućce, łopatki kuchenne, mikser, pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

W małych wnętrzach sprawdzi się lewostronna szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Szafka kuchenna jest dostępna w 2 opcjach kolorystycznych. W pierwszej połączono korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga opcja stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, tak aby kuchnia była miejscem radosnej twórczości kulinarnej oraz spotkań z bliskimi.