Szafka dolna Top Line – wszystko, czego potrzebujesz

W kuchni dzieje się magia – przenikają się zapachy, smaki i łączą kolory. Tłem dla kulinarnych eksperymentów jest starannie zaprojektowana przestrzeń. Wybierz kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to doskonały organizer na sztućce i nie tylko. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, w której możesz przechowywać  łopatki i inne chochle kuchenne, mikser, pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

Prawostronna szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Wybierz kolor mebla z dostępnych 2 opcji kolorystycznych. W pierwszej połączono korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga opcja stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz dowolnie zestawiać z innymi elementami kolekcji, tak aby stworzyć maksymalnie ergonomiczną przestrzeń do gotowania i wypieków.