Szafka dolna Top Line – praktyczna i wygodna w użyciu

Kuchnia to miejsce doświadczeń -  w niej spotyka się smak, zapach i estetyka podania dania. Podczas przygotowywania jedzenia sprawdzi się ergonomicznie zaprojektowana kuchnia. Stworzysz ją dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą wyróżniają lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line posłuży Ci jako organizer na sztućce i inne elementy. Wykorzystaj podręczną szufladę i pojemną szafkę, którą możesz przeznaczyć do przechowywania silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów, miksera, blendera lub pojemników plastikowych.

Lewostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm dobrze posłuży Ci w pobliżu kuchenki. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig aż 40 kg, a przy tym posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Biała, a może szara? Jaka będzie Twoja kuchnia? Wybierz spośród 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, tworząc kuchnię dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!