Szafka dolna Top Line – niezwykle pojemna

Jeżeli jesteś w trakcie remontu kuchni, to postaw na sprawdzone rozwiązania. Wykorzystaj dostępny metraż oraz nowoczesną, stylową, a przy tym praktyczną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line.  Meble wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami oraz szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szeroka szafka dolna z szufladą Top Line to organizer na wszystkie sztućce i inne elementy, z których korzystasz podczas gotowania. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz przeznaczyć na przechowywanie silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub wałka do ciasta.

Lewostronna szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się tak w mniejszym, jak i większym metrażu. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, który wytrzymuje udźwig aż do 40 kg. Jego zaletą jest cichy domyk. Potrzebujesz mniejszej szafki? W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 50 cm, prawo i lewostronne.

Szafka jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji w taki sposób, by wykorzystać przestrzeń, a przy tym sprostać Twoim wymaganiom. Przekonaj się, że ergonomiczna zabudowa ułatwi gotowanie.