Szafka dolna Top Line – wykorzystaj jej pojemność

Remontujesz kuchnię i nie wiesz jakie meble wybrać? Funkcjonalne, estetyczne, a może…? Nie musisz wybierać! Nowoczesną, stylową, a przy tym praktyczną aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą wyróżnia prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szeroka szafka dolna z szufladą Top Line pomieści wszystkie sztućce i inne elementy, które wykorzystujesz podczas gotowania. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz przeznaczyć na przechowywanie silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub wałka do ciasta.

Lewostronna szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się tak w mniejszym, jak i większym metrażu. Szufladę osadzono na systemie Sambox, który wytrzymuje udźwig do 25 kg. Potrzebujesz mniejszej szafki? W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 50 cm, prawo i lewostronne.

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. W pierwszej połączono korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z dowolnymi elementami kolekcji tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Przekonaj się, że ergonomiczna zabudowa ułatwi gotowanie.