Szafka dolna Verdi – kompaktowy mebel do kuchni
 

Wiele rozmiarów szafek, funkcjonalne rozwiązania, oryginalne wzornictwo – wszystko to znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Maksymalnie wykorzystaj przestrzeń, wstawiając do kuchni szafkę dolną o szerokości 30 cm. Będzie praktycznym meblem do przechowywania, doskonale uzupełniając stylową zabudowę.

Szafka kuchenna wyposażona jest w szufladę, w której możesz trzymać sztućce i akcesoria. Dolna szafka przedzielona półką będzie odpowiednim organizerem na pojemniki czy naczynia do serwowania.

Płynne wysuwanie się szuflady ułatwi codzienne korzystanie z mebla. Zastosowano tu prowadnice z systemem Sambox zapewniające udźwig do 25 kg. W opcji dostępny jest amortyzator cichego domyku.

Szafka Verdi o wymiarach 30 × 82 cm to dobra propozycja do niewielkiej kuchni. Matowe wykończenie frontu Verdi idealnie współgra z dekoracyjną listwą. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i sprawdzi się w aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Uzupełnij kuchnię o ulubione dodatki, nadając wnętrzu własny styl. Szafka kuchenna z szufladą występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który lepiej sprosta wymogom Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.