Szafka dolna Verdi – idealna na sztućce i naczynia

Codzienne przygotowywanie posiłków może być szybsze i przyjemniejsze. Chcesz, by w kuchni wszystko miało swoje miejsce, a dostęp do rzeczy był maksymalnie wygodny? Z pomocą przyjdzie Ci rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Jednym z jej elementów jest szafka dolna o szerokości 40 cm. Połączenie półek i szuflady to klasyczny patent na uporządkowanie przedmiotów różnej wielkości. W szufladzie z cichym domykiem i pełnym wysuwem możesz trzymać łyżki, noże i widelce oraz różne akcesoria kuchenne z drewna, metalu czy silikonu. Nie obawiaj się o wytrzymałość szuflady – system prowadnic Smartbox wytrzymuje udźwig aż do 40 kg, a przy tym zapewnia płynne wysuwanie się szuflady.

Za drzwiami znajdziesz przestrzeń przedzieloną półką. To dobre miejsce na półmiski, salaterki czy talerze obiadowe.

Szafka kuchenna Verdi to nie tylko praktyczne wnętrze, lecz także unikatowe wzornictwo. Matowe fronty urozmaicone dekoracyjną listwą będą ponadczasową bazą dla zachwycającej aranżacji. Harmonijnie łączą się zarówno ze stylem klasycznym, jak i skandynawskim oraz vintage. Z łatwością dobierzesz do nich różne materiały wykończeniowe i dodatki.

Szafka kuchenna o wymiarach 40 × 82 cm to propozycja do aneksu kuchennego i samodzielnej kuchni o mniejszym metrażu. Dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.18 kg
Do pobrania