Szafka dolna Verdi – ułatwia segregację

Niezależnie od tego, czy preferujesz dania szybkie w przygotowaniu, czy wykwintne i wymagające więcej pracy, w funkcjonalnej kuchni gotowanie będzie znacznie przyjemniejsze. Wszechstronna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi pozwoli Ci stworzyć praktyczną zabudowę na lata!

Szafka dolna Verdi o szerokości 40 cm sprawdzi się jako mebel do przechowywania sztućców i większych przedmiotów. Skorzystaj z pojemnej szuflady, by uporządkować widelce, noże i łyżki, a szafkę z półką możesz przeznaczyć na blender czy pojemniki na żywność.

Szuflada wyposażona w system Sambox wytrzymuje obciążenie do 25 kg, więc spokojnie pomieścisz w niej sporo przedmiotów. Możesz też zdecydować się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

Zabudowa kuchenna powinna być na tyle uniwersalna, żeby opierać się chwilowym modom i cieszyć oko przez wiele sezonów. Matowe fronty wykończone dekoracyjną listwą to wybór, który docenisz również za kilka lat. Pasują do stylu klasycznego, skandynawskiego i vintage, świetnie współgrają z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień.

Szafka kuchenna o wymiarach 40 × 82 cm doskonale wpisze się w mniejszy metraż, to też dobre rozwiązanie do aneksów połączonych z salonem. Dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 19.84 kg
Do pobrania