Szafka dolna Verdi – trzy wygodne szuflady

Wyobrażasz sobie funkcjonalną kuchnię bez szuflad? My też nie, dlatego w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi proponujemy szereg modeli wyposażonych w szuflady. To bajecznie wygodny sposób przechowywania, który pozwoli Ci efektywniej spędzać czas w kuchni!

Szafka dolna z trzema szufladami pomoże uporządkować zarówno płaskie, niewielkie przedmioty, jak i większe naczynia oraz pudełka. W górnej szufladzie schowasz sztućce i przybory silikonowe czy drewniane. Dwie pozostałe możesz przeznaczyć na plastikowe pojemniki i talerze. Komfortowe korzystanie z mebla jest efektem zastosowania systemu jezdnego Sambox. Zapewnia on udźwig 25 kg, więc w szufladach możesz trzymać naprawdę sporo akcesoriów. W opcji dostępny jest również amortyzator cichego domyku.

Szafka o wymiarach 40 × 82 cm doskonale uzupełni niewielką kuchnię lub aneks w pokoju dziennym. Poza funkcją przechowywania ma też walor dekoracyjny. Fronty z płyty MDF o matowym wykończeniu wieńczy dekoracyjna listwa, dzięki czemu mebel zachwyca ponadczasową elegancją. W zależności od użytych dodatków zabudowa z frontami Verdi może być podstawą kuchni klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Wzornictwo jest na tyle uniwersalne, że daje duże możliwości aranżacyjne, więc z łatwością połączysz je z różnymi materiałami – na przykład drewnem, kamieniem czy cegłą.  

Szafka Verdi z szufladami występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 29.68 kg
Do pobrania