Szafka dolna Verdi – przechowywanie pod blatem

Szafki podblatowe są w każdej kuchni, dlatego wybierz model, który zapewni Ci maksymalną wygodę, a przy tym dobrze się prezentuje. Wiele szafek dolnych, w tym taką o szerokości 60 cm, znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szeroka szafka z szufladą to prawdziwy klasyk, który pomaga uporządkować przestrzeń. Model Verdi jest rozwiązaniem typu 2 w 1. Kryje w sobie nie tylko praktyczną szufladę na sztućce i przybory, lecz także 2 przegródki dobre na talerze, patelnie czy garnki.

Na komfort codziennego użytkowania wpływa system jezdny Smartbox. Zapewnia on lekkie i płynne wysuwanie się szuflady i udźwig do 40 kg. Pełen wysuw i cichy domyk to kolejne zalety systemu.

Szafka kuchenna o wymiarach 60 × 82 cm to unikalne wzornictwo zachwycające wyważoną elegancją. Fronty z płyty MDF o matowym wykończeniu wieńczy dekoracyjna listwa, dzięki czemu całość wygląda bardzo stylowo. Zabudowa może być podstawą aranżacji zarówno klasycznej, jak i skandynawskiej czy vintage. Łatwo połączysz meble z różnymi materiałami, kolorami i dodatkami.

Szafka Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 30.71 kg
Do pobrania