Szafka dolna Verdi – szuflady dla pełnej wygody

Masz niewiele miejsca na kuchenną zabudowę? Nie rezygnuj z szuflad! Przedmioty czy produkty spożywcze, które w nich umieścisz, zawsze będą na wyciągnięcie ręki. W mig sięgniesz po daną rzecz i szybciej przyrządzisz smakowity posiłek. Wiele modeli szafek z szufladami znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka o wymiarach 60 × 82 cm to kompaktowy mebel, który zmieści się nawet w mniejszym metrażu. Dwie szuflady pomogą Ci posegregować drobiazgi i większe naczynia, to dobre miejsce na plastikowe pojemniki czy zastawę. Szuflady wysuwają się lekko i płynnie dzięki zastosowaniu systemu Smartbox. Gwarantuje on udźwig do 40 kg, dlatego nie obawiaj się, że przeciążysz szafkę. Kolejnymi atutami modelu Verdi są cichy domyk i pełny wysuw.

Szafka z szufladami będzie praktycznym uzupełnieniem kuchennej zabudowy. Elegancki wygląd mebla jest wynikiem zastosowania frontów z płyty MDF o matowym wykończeniu urozmaiconym dekoracyjną listwą. Uniwersalne wzornictwo z jednej strony wpisuje się w aranżacje typowo klasyczne, z drugiej może być podstawą kuchni skandynawskiej czy vintage.

Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.