Szafka dolna Verdi – pojemny klasyk

Stanowczo zbyt długie poszukiwania pasującej pokrywki do pojemnika… Znasz to? Urządź kuchnię tak, by wszystkie rzeczy miały swoje miejsce i łatwo było je znaleźć. Doskonałym połączeniem funkcjonalności i wyjątkowego stylu charakteryzuje się kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Oto jeden z jej elementów!

Szafka dolna o szerokości 80 cm jest jednym z najczęściej wybieranych mebli do kuchni. W pojemnej szufladzie pomieścisz nie tylko sztućce, lecz także przybory, takie jak chochla do zupy, wałek czy ubijaczka. Dopasowany do wielkości szuflady organizer, który znajdziesz w naszej ofercie, pozwoli Ci lepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. System jezdny Sambox zapewnia udźwig do 25 kg i wyjątkową płynność wysuwania. W opcji dostępny jest też amortyzator cichego domyku.

Z kolei w dolnej części, za drzwiami, znajdziesz dwie przegródki dobre na komplet talerzy, garnki czy wspomniane pojemniki na żywność.

Szeroka szafka z szufladą przyda się w każdej kuchni. Uniwersalność stylu zapewniają jej matowe fronty wykończone dekoracyjną listwą. Stonowany, a jednocześnie szlachetny design to patent na wnętrze, które nie wyjdzie z mody po kilku sezonach. Świetnie współgra z wieloma kolorami, wzorami i fakturami. Pasuje do wnętrz klasycznych, skandynawskich i vintage. Zadbaj o dodatki w ulubionej estetyce i nadaj indywidualny ton swojej kuchni!

Szafka Verdi o wymiarach 80 × 82 cm występuje w wersji dwudzwiowej. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.