Szafka dolna Verdi – wszystko na swoim miejscu

Kuchnia to Twoje królestwo? A może gotujesz raczej okazjonalnie? Niezależnie od Twoich preferencji wszelkie prace ułatwi Ci… porządek! Zadbaj o odpowiednią organizację kuchni, wybierając funkcjonalne szafki. Pełną gamę modeli i szereg praktycznych rozwiązań znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna o wymiarach 80 × 82 cm to pomoc w segregowaniu sztućców, naczyń czy garnków. W 3 szufladach możesz też równie dobrze przechowywać żywność – przyprawy oraz produkty suche, takie jak mąka, makaron czy płatki. Chcesz, by wszystko było ułożone niemal „pod linijkę”? Zadbaj o praktyczne wkłady do szuflad.

Szuflady są wyposażone w system Sambox, który zapewnia udźwig do 25 kg. Możesz też zdecydować się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

Fronty Verdi zachwycą Cię unikatowym designem. Są one zrobione z płyty MDF w eleganckim, matowym wykończeniu urozmaiconym ozdobną listwą. To uniwersalne wzornictwo sprawdzi się w wielu aranżacjach, współgrając zarówno ze stylem klasycznym, jak i skandynawskim czy vintage. Dobierz do kuchni trafiające w Twój gust dodatki, a zobaczysz, jak potrafi zmienić swoje oblicze.

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 39.99 kg
Do pobrania